بهزاد . دوشنبه دهم آذرماه سال 1393 ساعت 04 و 25 دقیقه و 23 ثانیه نظرات ()
ما همین اول بگوییم ، اگر فکر بد کردید مشکل از خودتان می باشد  ! با تچکر 
بار دیگر دست پلید استکبار جهانی از آستین خارج شد و در بحبوحه ی مذاکرات بر سر مسایل هسته ای(که حق مسلم ماست) ، وبلاگ "هرگز نخواب کوروش" بنده مسدود شد. غرب و در راس آن آمریکای جنایتکار،( درست در زمانی که برادر مسلمانمان آقای "مبارک" در دادگاه تبرئه شد!) این بار از کانالی دیگر و به شکلی عجیب...وارد شد و در لباس خودی! قصد توطئه ی دیگری را  داشت که خوشبختانه با هوشیاری عزیزان بلافاصله خنثی ( که نه ! نهضت فعلا ادامه دارد ) شد. شک نداشته باشید کار ، کار آمریکاست! ما هر چه می کشیم از آمریکا و در کل خارجی هاست! در داخل که مشکلی وجود ندارد، مگر برادران ما بی کار هستند که این همه کارهای مهم را رها کنند و آن وقت بیایند وبلاگ فسقلی ما را تعطیل کنند ؟!!!غرب خیال می کند اگر در لباس برادران دلسوز ما، و از زبان خودی ( مدیریت بلاگفا ! ) بگوید:"تارنمای شما به دلیل توهین به تاریخ و فرهنگ ایران مسدود شد." ما باور می کنیم؟!!!!!! نه آقا ، این حرف ها کدام است ؟ نمی داند ما خودمان ضقال فروشیم ، خیــر...کدام توهین؟ کدام کشک؟!... آمریکا غافل از این است که ما عاشق تاریخ و فرهنگ غنی مملکتمان هستیم. مخصوصن بعضی ها که در پست بعدیمان میفهمید کی ها را می گوییم . این حادثه تاریخی یعنی مسدود شدن وبلاگ ما ، و همچنین پیروزی حسنی مبارک در مصر! درست همزمان با بمب باران هواپیماهای شیطان بزرگ بر سر کوبانی و دفاع جانانه ی ظیر پوصطی دوست و برادر سابقمان ترکیه به وقوع پیوست که این نشان از کینه و عداوت آمریکا با ملت مسلمان ایران است. البته که دوست و برادر سابقمان "ترکیه" نمی داند ما به چشم در برابر چشم اعتقاد می داریم و برادران ایرانیمان نیز به صورت ضیر پوثطی با  ، دفاعات ظیر پوثتی طر ترکیه از داعش ، مقابله می نمایند بهله ! ، دنیا همین است برادر سابقمان ، تازه ما دوستی داریم در حوزه مان ( وحید روستا ) که دیشب اس ( اس نه ، پیامک . فارسی را پاس داریم ! ) داده توفیق زیارت ... نصیبش شده حلال کنید ما هم اس دادیم برایمان سر داعشی بیاور واتر پلو بازی بنماییم دست جمعی !
حالا از اینها هم بگذریم ، عشاقی موجود می باشند که وقتی از خواب گرامی بیدار می شوند مستقیم تشریفشان را می آورند اینجا ( زیرا در وبلاگمان به روی همه باز می باشد ... بهله ! ) اما توجه نمی فرمایند که ما آن بالا تقریبا شونصد بار نوشته ایم "ورود گوسفندان ممنوع" آن چنان حرف های ظیباعی ( قشنگی ) و آن چنان  "سه نقطه هایی"  برایمان می نویسند گویا ما پدرشان را زنده به گور نموده ایم منتها خودمان فعلا داغیم متوجه نمی باشیم ، که جا دارد از همینجا ازشان تچکر نمایم که مسائل دیگر که شخصی نمی باشد را شخصی مینمایند و در وبلاگ شخصیمان برایمان مینویسند که باز هم کمال تچکر را داریم.
داشتیم درمورد مسدود شدن وبلاگمان میگفتیم که هردمبیل ( مخلوط ) شد با مسائلی دیگر ، خلاصه اینکه به خیال خودش یا خودشان (شاید به صورت گروهی اقدام به این کارهای سخیف می کنند) فکر کردند "بهزاد" دست و پا چلفتی است و کسی را ندارد که پس از گذشت قریب به 2 دقیقه نتواند این توطئه شوم را خنثی سازد!
بعله ! با هشیاری بنده ی همیشه در صحنه ، توطئه ی دشمن ( مدیر بلاگفا ) خنثی شد و دقیقن دو دقیقه  بعد از مسدود شدن وب عزیزمان ایمیلی حاوی انواع و اقسام  "سه نقطه ها "یی را که از عشاق صهرخیظ یاد گرفته ایم نثارشان نمودیم و دلی از عزا در آوردیم زیرا :

ایرانیان به خلق جهان یاد داده‌اند
در فحش لذّتی‌ ست که در احترام نیست!

تیم رقیب گل بزند، گل نمی‌زنیم
بهتر ز فحش‌ کاری ما انتقام نیست

بازی تمام می‌شود اما در این میان
ما را به غیر لذّتِ فحش مدام نیست

مدیر ، بلاگفا ، مسی ، فرقی نمی‌کند
تبعیض بین فحش‌ خوران از مرام نیست!

با حذف تیم، کار جماعت تمام نیست
فحّاشی ای عزیز، کم از فتح جام نیست!


و همین هم هست که شاعر می فرماید : هنر نزد ایرانیان است و بس ! حتی هنر فحاشی
و ای آنانکه صبح ها میخواهید از این مکان بگذرید و عشقتان را نسبت به بنده از طریق کلمات محبت آمیز ( سر ع... ) بیان می فرمایید
بدانید و آگاه باشید که این سید بهزاد سلطانی ست که اینجا می نویسد : ماییم و نوای بی نوایی ، بسم الله اگر حریف مایی !